Klokánek je zařízení pro děti poskytující okamžitou pomoc. Na přechodnou dobu pomáhá dětem, o něž se ze závažných důvodů nemůže postarat nikdo z blízkých příbuzných. Sdružení pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným či jinak sociálně ohroženým dětem.

Středisko údržby zeleně a komunikací společně s Vězeňskou službou ČR se připojili k programu Fondu ohrožených dětí sídlícího na Jižním Městě v Láskově ulici. Vězeňská služba poskytuje pracovní sílu a JJM a.s. Technickou podporu, tedy potřebné nářadí, likvidaci a odvoz vzniklého odpadu.

Jsme rádi, že tímto užitečným způsobem můžeme přispět k lepším životním podmínkám dětí, které zde nacházejí svůj nový domov, domov kde se mohou cítit bezpečně. Příjemné životní prostředí jistě pomůže zde ubytovaným dětem znovu objevit radosti života a důvěru v tento svět. I v tomto roce se jistě rádi připojíme k podobné akci. Dovolte mi poděkovat zejména představenstvu Jihoměstské majetkové a.s. a osobně Ing. Ondřeji Prokopovi a JUDr. Václavu Kuchařovi, kteří neváhali tuto dobročinnou akci pro zdejší děti podpořit. Za středisko údržby zeleně JMM a.s. Zdeněk Hamaj“

Autor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *