Druhý díl časopisu Jižní Město Žije je venku! Právě dnes začíná jeho distribuce a do konce týdne by tak měl být ve schránce každého z vás, obyvatel Prahy 11. Jak asi víte, první díl našeho nového časopisu vyšel v únoru. Tehdy jsme ještě neměli ani tušení, co nás v nadcházejících týdnech a měsících čeká. Pandemie, nouzový stav, opatření a spousta práce… Není proto divu, že se druhý díl věnuje především tomu. Můžete si v něm přečíst hezké shrnutí toho nejdůležitějšího, na čem se naše městská část v této nelehké době usnesla, včetně řešení a dalších opatření, se kterými jsme přišli.

Dozvědět se tak můžete například o tom,…

👉 Jak se Starochodovská škola stala vůbec první energeticky pasivní školou v celé Praze.

👉 Jak pokračuje rekonstrukce bývalé ubytovny Sandry a jednání s Magistrátem.

👉 Jak to vypadá s rozpočtem městské části pro rok 2021 poté, co jsme nyní čelili (a stále čelíme) následkům koronakrize.

👉 Jak MČ plánuje vytvořit konečně bezpečnější sjezd z D1.

👉 Jak to vypadá s prvním veřejným koupalištěm pro Prahu 11.

🎁 Kromě toho si s námi můžete ale také zasoutěžit vyluštěním křížovky. Soutěží se o několik rodinných vstupů do pražské ZOO. Minulým výhercům panu Evženovi D., paní Anně H. a paní Janě R. opětovně gratulujeme.

Pokud vám časopis v těchto dnech nepřišel do schránky, neváhejte nám napsat. Pokusíme se vyladit systém distribuce s poštovní službou. Kromě toho si ale samozřejmě můžete také stáhnout jeho elektronickou verzi na www.jiznimestozije.cz nebo ve formátu PDF přímo zde.

Autor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *