Víte, kdy budou letos čištěny komunikace a parkoviště ve vašem okolí? Zveřejnili jsme seznam ulic a konkrétní dny v roce 2020, kdy dojde k blokovému čištění. Podívat se můžete v Klíči a nebo níže na této stránce. Pokud svoji ulici nenajdete v prvním seznamu (komunikací ve správě MČ Praha 11), zkuste druhý seznam pod ním (komunikace ve správě TSK).

BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ A PARKOVIŠŤ      
ve správě MČ Praha 11
7. května (úsek K Dubu – Skřivanova) 02.04. 16.07. 15.10.
Benkova parkoviště (NN 4420) 11.04. 25.07. 17.10.
Blažimská (úsek od kruh. objezdu po ul. Divišovská) 30.04. 13.08. 12.11.
Brandlova parkoviště (NN 3822) 25.04. 01.08. 24.10.
Čenětická 30.04. 13.08. 12.11.
Divišovská 30.04. 13.08. 12.11.
Dobrovolského 16.04. 30.07. 29.10.
Donovalská (úsek Ke Stáčírně – Brechtova) 16.04. 30.07. 29.10.
Dunovského 23.04. 06.08. 05.11.
Gregorova parkoviště (NN 3851) 25.04. 01.08. 24.10.
Hejplíkova 23.04. 06.08. 05.11.
Hněvkovského parkoviště (NN 2817) 30.04. 13.08. 12.11.
Hráského parkoviště (NN 4466) 04.04. 18.07. 31.10.
Chodovecké náměstí 30.04. 13.08. 12.11.
K Dubu 02.04. 16.07. 15.10.
K Remízku 02.04. 16.07. 15.10.
Kaplanova – Blatenská NN 4395 11.04. 25.07. 17.10.
Kaplanova – Kloknerova NN 4397 25.04. 01.08. 24.10.
Kazimírova 23.04. 06.08. 05.11.
Ke Skále 16.04. 30.07. 29.10.
Ke sv. Izidoru – 1.polovina 02.04. 16.07. 15.10.
Ke sv. Izidoru – 2.polovina 09.04. 23.07. 22.10.
Klecandova 23.04. 06.08. 05.11.
Kolmistrova 23.04. 06.08. 05.11.
Krejnická parkoviště (NN 4399) 04.04. 18.07. 31.10.
Kryštofova 23.04. 06.08. 05.11.
Lažanského 09.04. 23.07. 22.10.
Malebná (úsek Ke sv. Izidoru – slepý konec) 09.04. 23.07. 22.10.
Malebná (úsek K Remízku – Ke sv. Izidoru) 02.04. 16.07. 15.10.
Malenická – (KC Zahrada) parkoviště 25.04. 25.07. 17.10.
Medkova (úsek Ke sv. Izidoru – Pod Vodojemem) 09.04. 23.07. 22.10.
Medkova (úsek K Remízku – Ke sv. Izidoru) 0.04. 16.07. 15.10.
Metodějova parkoviště NN 3338 04.04. 18.07. 31.10.
Mirošovská 23.04. 06.08. 05.11.
Mokrá 23.04. 06.08. 05.11.
Na Sádce 02.04. 16.07. 15.10.
Nad Lomy 09.04. 23.07. 22.10.
Nad Pahorkem 30.04. 06.08. 12.11.
Nedbalova 16.04. 30.07. 29.10.
Obrovského 30.04. 13.08. 12.11.
Pacajevova 23.04. 06.08. 05.11.
Pištěkova 16.04. 30.07. 29.10.
Plickova parkoviště (NN 1621) 25.04. 01.08. 24.10.
Pod Vodojemem 09.04. 23.07. 22.10.
Rujanská 16.04. 30.07. 29.10.
Saudkova 02.04. 16.07. 15.10.
Skřivanova 02.04. 16.07. 15.10.
Starobylá 23.04. 06.08. 05.11.
Stýblova 23.04. 06.08. 05.11.
Šperlova 16.04. 30.07. 29.10.
Šternovská 30.04. 13.08. 12.11.
Švabinského (úsek Ke sv. Izidoru – Pod Vodojemem) 09.04. 23.07. 22.10.
Švabinského (úsek K Dubu – Ke sv. Izidoru) 02.04. 16.07. 15.10.
Švecova 16.04. 30.07. 29.10.
U Kolonie 09.04. 23.07. 22.10.
U Nové dálnice 30.04. 13.08. 12.11.
U Rybářství 23.04. 06.08. 05.11.
U Stojanu 30.04. 13.08. 12.11.
U Transformační stanice 3.04. 06.08. 05.11.
V Benátkách 02.04. 16.07. 15.10.
V Lomech 09.04. 23.07. 22.10.
V Opatově 23.04. 06.08. 05.11.
Vápeníkova 23.04. 06.08. 05.11.
Verdiho 02.04. 16.07. 15.10.
Vojtíškova parkoviště (NN 4465 – naproti OC Slunečnice) 23.04. 06.08. 05.11.
Vojtíškova parkoviště (NN 3354 – prostřední) 11.04. 25.07. 17.10.
Volkovova 16.04. 30.07. 29.10.
Vycpálkova 16.04. 30.07. 29.10.
Výstavní parkoviště (NN 1622 – pod čerpací stan. Shell) 04.04. 18.07. 31.10.
Wagnerova 23.04. 06.08. 05.11.
Za Rybářstvím 23.04. 06.08. 05.11.
Zakouřilova (úsek Ke sv. Izidoru – Pod Vodojemem) 09.04. 23.07. 22.10.
Zakouřilova (úsek K Remízku – Ke sv. Izidoru) 02.04. 16.07. 15.10.
Zastrčená 30.04. 13.08. 12.11.
Zdiměřická parkoviště (NN 3340) 25.04. 25.07. 24.10.

 

BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ A PARKOVIŠŤ
ve správě Technické správy
komunikací hl. m. Prahy na území MČ Praha 11 v roce 2020
Ulice (úsek) dne dne
Anežky Malé – parkoviště, úsek NN 1581 (část), NN 1582, NN 1583 15.04. 10.09.
Anežky Malé 15.04. 10.09.
Anny Drabíkové 27.04. 22.09.
Arkalycká 15.04. 10.09.
Augustinova (úsek Gregorova – Ryšavého) 06.05. 30.09.
Augustinova (mimo úsek Gregorova – Ryšavého) 08.04. 07.09.
Babákova 23.04. 18.09.
Bachova 16.04. 14.09.
Bajkonurská 24.04. 21.09.
Benkova 15.04. 10.09.
Blatenská 23.04. 18.09.
Boháčova 04.05. 11.09.
Bohúňova 28.04. 23.09.
Borošova 05.05. 16.09.
Brandlova vč. parkovacích zálivů 29.04. 24.09.
Brehmova 23.04. 18.09.
Brechtova 04.05. 11.09.
Brodského 20.04. 29.09.
Cyprichova 24.04. 21.09.
Černockého 09.04. 08.09.
Dědinova (úsek Filipova – Ryšavého) 08.04. 07.09.
Dědinova (úsek Filipova – Hrabákova) 06.05. 01.10.
Donovalská (úsek Benkova – Ke Stáčírně) 20.04. 29.09.
Donovalská (úsek Benkova – slepý konec) 15.04. 10.09.
Doubravická 28.04. 23.09.
Dubnova 04.05. 11.09.
Emílie Hyblerové 15.04. 10.09.
Filipova 06.05. 01.10.
Gregorova 06.05. 01.10.
Hekrova 04.05. 11.09.
Hlavatého (úsek Štichova – K Milíčovu) 05.05. 16.09.
Hlavatého (úsek Štichova – slepý konec) 24.04. 21.09.
Hněvkovská 23.04. 18.09.
Hněvkovského 29.04. 24.09.
Holušická 06.05. 01.10.
Horčičkova 14.04. 09.09.
Hornomlýnská (úsek Urešova – U Kunratického lesa) 21.04. 30.09.
Hrabákova včetně parkovacích zálivů 08.04. 07.09.
Hráského 22.04. 17.09.
Hrdličkova 23.04. 18.09.
Hroncova 22.04. 17.09.
Hrudičkova 08.04. 07.09.
Hviezdoslavova (úsek Prašná – Výstavní) 27.04. 22.09.
Hvožďanská (úsek Kloknerova – slepý konec) 06.05. 01.10.
Chalupkova 29.04. 24.09.
Chomutovická 30.04. 25.09.
Jana Růžičky 21.04. 30.09.
Janouchova 14.04. 09.09.
Jarešova 27.04. 22.09.
Jarníkova 22.04. 17.09.
Jašíkova 09.04. 08.09.
Jažlovická 28.04. 23.09.
Jeřábkova 09.04. 08.09.
Jurkovičova (část) 24.04. 21.09.
K Jezeru 27.04. 22.09.
K Milíčovu (úsek Domov důchodců – slepý konec) 05.05. 16.09.
K Václavce 21.04. 30.09.
Kahovská 15.04. 10.09.
Kaplanova (úsek Kloknerova – U Pojišťovny) 06.05. 01.10.
Ke Kateřinkám (úsek Zdiměřická – Modletická) 30.04. 25.09.
Ke Škole 30.04. 25.09.
Klapálkova 06.05. 01.10.
Klírova 21.04. 30.09.
Klivarova 05.05. 16.09.
Kloboukova 23.04. 18.09.
Kloknerova 06.05. 01.10.
Komárkova 23.04. 18.09.
Konstantinova 09.04. 08.09.
Konstantinova – parkoviště část NN 1587 09.04. 08.09.
Kosmická 14.04. 09.09.
Koštířova 06.05. 01.10.
Krajanská 30.04. 25.09.
Kropáčkova 14.04. 09.09.
Krejnická 06.05. 01.10.
Křejpského 09.04. 08.09.
Křejpského – parkoviště 09.04. 08.09.
Křejpského, parkoviště + NN 1094 a NN 1587 (část) 09.04. 08.09.
Křtinská 05.05. 16.09.
Kulhavého 24.04. 21.09.
Kunínova 15.04. 10.09.
Kupeckého + parkoviště 15.04. 10.09.
Květnového vítězství (úsek Türkova – Markušova) 17.04. 15.09.
Láskova 22.04. 17.09.
Lečkova + NN 4307 09.04. 08.09.
Ledvinova + parkovací záliv 15.04. 10.09.
Leopoldova (úsek Brechtova – Ke Stáčírně) 04.05. 11.09.
Leopoldova (úsek Ke Stáčírně – Mírového hnutí), parkoviště NN 4434 20.04. 29.09.
Machkova 17.04. 15.09.
Majerského 20.04. 29.09.
Malenická 22.04. 17.09.
Mandova 27.04. 22.09.
Markušova 17.04. 15.09.
Matúškova + parkoviště NN 1096 04.05. 11.09.
Mejstříkova 05.05. 16.09.
Mendelova 14.04. 09.09.
Metodějova 09.04. 08.09.
Michnova 16.04. 14.09.
Mikulova + parkoviště NN 3334 16.04. 14.09.
Mnichovická 24.04. 21.09.
Modletická + parkoviště 30.04. 25.09.
Na Křtině (úsek Vodnická – Milíčovská) 30.04. 25.09.
Nad Opatovem 09.04. 08.09.
Nad Úpadem 27.04. 22.09.
Náměstí Kosmonautů 14.04. 09.09.
Nechvílova 22.04. 17.09.
Nešporova 14.04. 09.09.
Novomeského 24.04. 21.09.
NN 1607 (slepá z Mírového hnutí) část 04.05. 11.09.
NN 3346 (k parkovišti Květnového vítězství) 17.04. 15.09.
NN 1098 (úsek Donovalská – Brodského) 20.04. 29.09.
NN 3329 (parkoviště u ul. Dubnova) 04.05. 11.09.
NN 3330 (parkoviště u ul. Brechtova) 04.05. 11.09.
NN 4199 (parkoviště u ul. Brechtova) 04.05. 11.09.
NN 4435 (2 x parkoviště u ul. Boháčova) 04.05. 11.09.
NN 4446 (parkoviště Michnova) 16.04. 14.09.
NN 1097 při ul. Schullhoffova 29.04. 24.09.
NN 3969 (část) a NN 3970, NN 3971 (část) 05.05. 16.09.
NN 3908 (parkoviště při ul. Ke Kateřinkám) 30.04. 25.09.
NN 3331 (parkoviště proti Majerského) 20.04. 29.09.
NN 4248 (úsek Koštířova – Koštířova) 06.05. 01.10.
NN 4421 (úsek Brodského – slepý úsek) 20.04. 29.09.
Ocelíkova 24.04. 21.09.
Otická 05.05. 16.09.
Parkoviště Štichova x Janouchova I. 14.04. 09.09.
Parkoviště u ul. Matúškova 04.05. 11.09.
Parkoviště u ul. Hekrova 04.05. 11.09.
Parkoviště Květnového vítězství + NN 4414 17.04. 15.09.
Parkoviště V Průčelí (NN 2478) 17.04. 15.09.
Parkoviště Štichova + NN 3909, NN 1586 05.05. 16.09.
Parkoviště Radimovická 28.04. 23.09.
Parkoviště při Schullhoffova + NN 1095 29.04. 24.09.
Parkoviště Brodského 20.04. 29.09.
Parkoviště Donovalská 20.04. 29.09.
Parkoviště Štichova x Janouchova II. 14.04. 09.09.
Petýrkova 08.04. 07.09.
Plickova 14.04. 09.09.
Parkoviště při ul. Ke Kateřinkám 30.04. 25.09.
Parkoviště Vejvanovského 16.04. 14.09.
Podjavorinské 16.04. 14.09.
Parkoviště Podjavorinské 16.04. 14.09.
Proutěná 30.04. 25.09.
Radimovická 28.04. 23.09.
Rašova + NN 3969, NN 3970, NN 3971 05.05. 16.09.
Samohelova 20.04. 29.09.
Schulhoffova 29.04. 24.09.
Stachova 27.04. 22.09.
Staňkova 27.04. 22.09.
Steinerova 24.04. 21.09.
Stříbrského 24.04. 21.09.
Sulanského 24.04. 21.09.
Šalounova 09.04. 08.09.
Štichova (úsek Janouchova – Hlavatého) 05.05. 16.09.
Štichova (úsek Janouchova – Opatovská) 14.04. 09.09.
Šustova + NN 4467 – parkoviště 21.04. 30.09.
Tatarkova 24.04. 21.09.
Tererova 28.04. 23.09.
U Chodovského hřbitova 09.04. 08.09.
U Pojišťovny 06.05. 01.10.
U Pramene 30.04. 25.09.
U Přehrady (úsek Výstavní – Nad Úpadem) 27.04. 22.09.
U Zeleného ptáka 21.04. 30.09.
Urešova (úsek Hornomlýnská – U Kunratického lesa) 21.04. 30.09.
V Hájích 27.04. 22.09.
V Jezírkách 09.04. 08.09.
V Průčelí 17.04. 15.09.
Valentova 17.04. 15.09.
Vejvanovského 16.04. 14.09.
Vidimova 28.04. 23.09.
Vodnická 30.04. 25.09.
Vojtíškova 22.04. 17.09.
Zdiměřická 28.04. 23.09.
Zlešická 22.04. 17.09.
Ženíškova 17.04. 15.09.

Autor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *