Rajská zahrada dnes. Byli jste skvělí.❤️ Moc mě baví vás poznávat osobně. Ale přiznám se, že jsem z toho někdy trochu sklíčený. Vyprávíte mi totiž své životní příběhy a ty situace, které někteří z vás v této těžké době zažívají, jsou vážné.
Potkal jsem v posledních dvou týdnech řadu lidí, kteří se obávají, zda budou mít na nájem nebo zaplacení všech splátek. Lidi, kterých se prodražování života v Praze a celém Česku hluboce dotýká a uvádí je do obrovské nejistoty. Často jsou to přitom senioři, kteří žijí velmi osamělé životy a třeba ani nemají nikoho, kdo by jim pomohl, pokud by došlo k nejhoršímu.
Je pro mě velká čest, že mi to vše vyprávíte a důvěřujete mi. S každým dalším takovým setkáním se cítím stále odhodlanější bojovat. Na účtech města Prahy se v současnosti válí 70 miliard korun, se kterými se nic neděje a které tak akorát požírá inflace. Je tolik věcí, se kterými by hlavní město mohlo svým občanům pomáhat, když už na ně kašle česká vláda. Bohužel současná koalice v Praze se k tomu taky moc nemá.
Hnutí ANO pomohlo v letošním roce prosadit alespoň 300milionový balíček na pomoc ohroženým Pražanům, za což jsem rád, ale doba je zlá a nestačí to. Musíme usilovat o ještě větší pomoc našim sousedům. Jsem o tom přesvědčený i díky vám všem. Děkuju❤️