Moji kolegové, kamarádi, zastupitelé, členi a sympatizanti Hnutí ANO na Praze 11 podporují Klokánek v Láskově ulici již dlouhodobě. Charitativní aukce v OC Chodov na jeho podporu pro mě proto byla takřka povinnost. Projekt Pink Carpet: Helping Dolls na pomoc zařízení Klokánek Láskova se konal ve středu 29. dubna 2015 v OC Chodov a vyvrcholil slavnostní aukcí panenek Barbie, které oblékly čeští módní designéři a tvůrci.

Charitativní aukce jsem se zúčastnil spolu s radním Honzou Říčařem a podařilo se nám společně vydražit celkem 6 panenek za bezmála 20.000,- Kč. Celkem se za večer vydražily panenky téměř za 150.000,- Kč. Celý výtěžek aukce putuje přímo na konto FOD Klokánek Láskova, který se stejně jako Klokánky po celé České republice ocitl změnou zákona v tíživé situaci.

DSC_6128(4)

Pokud byste se i vy chtěli připojit a pomoci Jihoměstskému Klokánku, můžete využít mnoho cest, které jsou popsané na webu: http://www.klokanek-laskova.cz/ pod záložkou „Jak pomoci“.

DSC_6131(1)

Podrobnosti o akci a kompletní fotografie jednotlivých panenek je k dispozici zde: http://www.mdls.cz/clanek/6136-vydrazte-si-panenku-barbie-od-ceskych-navrharu.