Podporuji a pomáhám

NADAČNÍ FOND PROTI KORUPCI

nfpkDlouholetý podporovatel NFPK. Nadační fond podporuji prakticky od jeho vzniku mnoho let. Přispívám jako fyzická osoba drobnou finanční částkou každý měsíc, kterou mám jako trvalý příkaz. Kromě toho se snažím NFPK šířit mezi okolím ať už pomocí triček a jiných reklamních předmětů, tak především osvětou. Mé firmy NFPK také pomohli s internetovým a dalším marketingem.

http://www.nfpk.cz/glosy/ondrej-prokop/1001628

REKONSTRUKCE STÁTU

rekonstukce-statuOd počátku vzniku iniciativy Rekonstrukce státu jsem při ní. Zasadil jsem se zásadním způsobem o její maximální signatářství v hnutí ANO před posledními parlamentními volbami, kde jsem „zevnitř“ hnutí dělal iniciativě reklamu a osvětu a tlačil naše kandidáty k podpisu. Drobnými finančními příspěvky a podporou skrze moje firmy se mi věřím podařilo Rekonstrukci státu pomoci v šíření pozitivního tlaku na změnu zásadních zákonů. Rekonstrukci státu podporuji i po tom, kdy se několikrát nevybíravě svezla po některých poslancích hnutí ANO. Většinou se vysvětlilo, že šlo o nedorozumění a několikrát jsem se do toho sám osobně vložil. Věřím, že Rekonstrukci státu i díky hnutí ANO podaří prosadit to kvůli čemu vznikla!

http://www.rekonstrukcestatu.cz/

ACTA NON VERBA, o.p.s. – Kverulant.org

kverulantVojtěcha Razimu stojícím za projektem Kverulant.org jsem poznal osobně na podzim roku 2013, kdy jsem se snažil bezplatně pomoci se zlepšením on-line marketingu tohoto projektu. Od jednoduchých vylepšení webu až po konzultace ohledně newsletteru a sociálních sítí. Vojtěch Razima dělá se svým projektem neskutečně dobrou práce a má hmatatelné výsledky, kterými se může pochlubit. Od vyštvání prodejny s erotikou z nákupního centra, kde byl tento obchod hned vedle hračkářství, po postupné odstraňování nebezpečných reklamních nosičů u silnic až po odhalení konkrétních korupčních jednání třeba v Pražském dopravním podniku. Kverulant podobně jako Rekonstrukce státu úzce spolupracuje s Nadačním fondem proti korupci. Věřím, že to pan Razima nevzdá a pokud budu moci, budu Kverulanta dále podporovat!

http://www.kverulant.org/

Klokánek – Láskova, Praha 11

logo_klokanekKlokánek v Láskově ulici na Praze 11 podporujeme s kolegy z hnutí ANO od počátku vzniku naší oblastní organizace. Je to naše srdeční záležitost. Děti z Klokánku se snažíme navštěvovat minimálně 2x ročně, vždy před Vánoci a pak v létě. Kromě finančních darů jim nosíme různé dárečky a hry. Na poslední Vánoce 2014 jsme obdarovali poprvé i tety, které se o děti starají a které dělají opravdu tvrdou a poctivou práci, za kterou nejsou dostatečně odměněny.

http://www.klokanek-laskova.cz/

Dobrý Anděl

dobryandel_logoOd roku 2014 jsem se stal Dobrým Andělem, který pravidelně měsíčně přispívá. Dobrý Anděl mě oslovil především díky jeho zakladateli Petrovi Sýkorovi, který vybudoval nadaci takovou jaká by přesně měla být. Dary od donátorů přerozdělí do posledního haléře a ani % z nich nepoužívají na provoz samotné nadace. Navíc jejích on-line systém, kde přesně vidíte komu a jak pomáháte je prostě dokonalý. Skvělá práce, tleskám a pomáhám!

https://www.dobryandel.cz/

 

Nadační fond Kapka naděje

logo_kapkaNadaci Vendule Svobodové pomáhám již řadu let, většinou jednorázovým darem ke konci roku. Její nadace odvádí opravdu dobrou práci!

http://www.kapkanadeje.cz/

Nadace Naše dítě

logo_barvaProstřednictvím Nadace Naše dítě se snažím pomoci dětem týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým a opuštěným dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci.

http://www.nasedite.cz/

Napište komentář