Tak dnes 11.2.2019 jsme konečně finálně schválili koaliční smlouvu, kterou vyjednávací týmy Pirátů, hnutí ANO, TOP09STAN a ODS dojednávaly skoro 4 měsíce. Krátce po poledni ji odsouhlasilo oblastní předsednictvo hnutí ANO na Praze 11 a následně večer ji jednomyslně odsouhlasil celý klub zastupitelů hnutí ANO na Praze 11.

V minulém týdnu smlouvu schválily orgány TOP09STAN a ODS. Po dnešku už stačí formální odsouhlasení ze strany Pirátů, kterým ode dneška běží veřejné hlasování. To by mělo skončit ve čtvrtek a v pátek nebo pondělí by mělo všech 27 zastupitelů nové koalice stvrdit tento dokument svými podpisy. V úterý 19.2.2019 by pak měla být zvolena nová rada v čele se starostou Pirátem Jiřím Dohnalem, která ihned začne pracovat pro Jižní Město. Součástí nové rady bych se měl stát i já jako místostarosta pro majetek, investice a podporu podnikání. Brzy vás seznámím s mými vizemi a prioritami pro volební období.

Koaliční smlouva (zatím bez podpisů) je k náhledu zde: https://www.ondrejprokop.cz/wp-content/uploads/2019/02/KOALICNI-SMLOUVA-Spol-ečně-pro-Jižní-Město.pdf