Zákaz vycházení ven bez zakrytých úst a nosu.
V době 10:00 – 12:00 smí nakupovat jen lidé nad 65 let.

Dodržujme prosím všichni tato bezpečnostní opatření. Situace je sice vážná, NIKOLIV VŠAK KRITICKÁ.  Věřím, že to společně zvládneme! Pokud budeme dbát na tato a další hygienická opatření, zabráníme šíření infekce a můžeme tak zachránit někomu i život.

Rád bych tu znovu také zopakoval několik důležitých informací, které jsem v posledních dnech sdílel.

MČ Praha 11 v rámci současné situace uzavřela všechna sportovní a veřejná hřiště, která má ve správě. Stejně tak jsou prozatím uzavřeny informační kanceláře ÚMČ Praha 11 a zrušeny návštěvní hodiny na radnici.

Informace pro seniory nad 65 let: Potřebujete ve stávající krizové situaci pomoci s donáškou nákupu, docházkou pro léky či s venčením psů? Obracejte se, prosím, na bezplatnou non-stop linku organizace 800 160 166, kterou ve spolupráci s neziskovou organizací Život 90 zřídilo hlavní město Praha.

Nabídka obědů s prodlouženou trvanlivostí, kterou mohou využít senioři nebo maminky s dětmi. Objednávky na: Michaela Kuprová, EKOLANDIA s.r.o. tel. 773 070 546, e-mail: michaela.kuprova@ekolandia.cz. Výdejní místo ZŠ Pošepného – nákladová rampa (Pošepného náměstí 2022, Praha 4) v čase 11:00-12:00. Cena porce 75,- Kč, u objednávek nad 300,- Kč rozvoz po Praze zdarma.

🙏 Všem SVJ jsme rozeslali informační letáky, které prosíme viditelně rozmístit na chodbách. Jedná se o důležité informace pro seniory, osamocené matky ale i lidi, kteří vědí o někom v nouzi. Pokud jste leták nedostali, stáhněte si ho zde a vytiskněte prosím: https://www.ondrejprokop.cz/…/Informaceprosenioryvnouzi_SVJ…

Další důležité odkazy, které mohou pomoci…
Webová stránka dobrovolníků, napište si o pomoc! www.pomocdodomu.cz
Obecné informace o epidemii: www.okoronaviru.cz
Praktické informace www.karantena.eu
Ministerstvo zdravotnictví: https://koronavirus.mzcr.cz/

Děkuji všem!