Kandidát do Senátu Ladislav Kos umístil na svou facebookovou stránku status ohledně toho, že se zatím neobjevil žádný předvolební průzkum k senátním volbám. Zdálo se mu, že není žádné porovnání šancí jednotlivých kandidátů. Jedno srovnání podle něj přece jen existuje, a to je sázková kancelář Fortuna, ve které jsou vypsány na jednotlivé kandidáty kurzy.

Kos pod příspěvek napsal, že díky intenzivní kampani a silným mediálním výstupům snížili svůj kurz u Fortuny ze 7 na 2,2, a tím dotahují naši kandidátku za ANO Helenu Válkovou. Jeho příspěvek byl vzápětí okomentován slovy „Hele, Lado, ten kurz ti srazil spíš Milan tím nezřízeným sázením na tebe“. Na tom by možná nebylo nic divného, kdyby tento komentář během chvíle nezmizel. Kos už maže dokonce i příspěvky občanů na facebookovém profilu svého hnutí.

Podle současných kurzů na portálu www.ifortuna.cz naše kandidátka stále vede na plné čáře. Mazání příspěvků a jiné jeho povedené praktiky Kosovi evidentně nepomohly. Měl by se naučit reagovat na nesouhlasné příspěvky s chladnou hlavou a ne je jen uboze mazat.

 

kos-ifortuna-screenshot-2016-09-17kos-ifortuna-screenshot-2016-09-17